Okresní kolo chlapců v celorepublikovém turnaji Subterra cup se uskutečnilo v úterý 20. prosince 2022 v Chebu za účasti 6 družstev. Družstva byla rozdělena do dvou skupin po třech. Jako vždy jsme měli těžší skupinu. Kluci bojovali jako lvi, postoupili ze skupiny z druhého místa, kde se utkali se SŠŽ Sokolov. Vítězství 6:1 jim zajistilo postup do semifinále. V něm se naši hoši utkali s Gymnáziem Cheb. V poslední minutě jsme za stavu 1:1 vstřelili branku na 2:1 a do vítězství nám zbývalo minutu ubránit. Bohužel jsme půl minuty před konce dostali gól a došlo na nájezdy, ve kterých jsme prohráli 2:3. Kluci si postup zasloužili, ale bohužel, chybělo trochu štěstíčka.

Poděkování patří těmto hráčům: Robert Šlechta, Matěj Gvizd, Matěj Majer, Tomáš Zahradníček, Patrik Šajda a Patrik Koudelka (4. ročník Elektrotechnika), Adam Sobotka a Radoslav Košč (3. ročník Elektrotechnika), Jan Telin (2. ročník Strojní mechanik), Jan Hudlický a Martin Štencl (1. ročník Elektrotechnika), Vladimír Vorm (1. ročník Veřejnosprávní činnost) a Matěj Šilhan (3. ročník Strojírenství).