Příjmení a jméno | Obor studia | Ročník |
Havránek Jakub | Stavebnictví | 1. |
Michálek Pavel | Stavebnictví | 1. |
Planeta Jiří | Strojírenství | 1. |
Kubíková Blanka | Stavebnictví | 1. |
Tatýrková Margita | Stavebnictví | 1. |
Fišer Pavel | Ekonomika a podnikání | 1. |
Mazan Jiří | Ekonomika a podnikání | 1. |
Šimek Michal | Ekonomika a podnikání | 1. |
Trousil Jakub | Ekonomika a podnikání | 1. |
Kottová Natálie | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Kříženecká Kristýna | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Zicha Karel | Veřejnosprávní činnost | 1. |
Demeter Daniel | Stravovací a ubytovací služby | 1. |
Kubík Jakub | Informační technologie | 1. |
Hejduk Zdeněk | Stavebnicví | 1. |
Buček Sebastián | Strojírenství | 2. |
Šverdík Matěj | Strojírenství | 2. |
Toth Luboš | Strojírenství | 2. |
Babický Petr | Stavebnictví | 2. |
Špatenková Kateřina | Stavebnictví | 2. |
Vokounová Gabriela | Stavebnictví | 2. |
Branková Klára | Ekonomika a podnikání | 2. |
Dvořák Daniel | Ekonomika a podnikání | 2. |
Ponetzová Denisa | Ekonomika a podnikání | 2. |
Odvárková Klára | Informační technologie | 2. |
Smutný Lukáš | Informační technologie | 2. |
Ferková Viola | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Hanáková Helena | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Jouglová Alexandra | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Kuláková Jana | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Štěrbová Kateřina | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Vítková Michala | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Vondrušková Nikola | Veřejnosprávní činnost | 2. |
Kendrovský Karel | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 2. |
Starková Tereza | Informační technologie – Informatika v ekonomice | 2. |
Bouzek Jakub | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Khier Filip | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 2. |
Szabó Robin | Telekomunikace | 2. |
Čížek Karel | Stavebnictví | 2. |
Lamková Vladimíra | Stavebnictví | 2. |
Štefka Matěj | Dopravní prostředky | 3. |
Krůta Radim | Stavebnictví | 3. |
Gregorová Michaela | Ekonomika a podnikání | 3. |
Šramková Lucie | Ekonomika a podnikání | 3. |
Drozd Jan | Informační technologie | 3. |
Fáč Miroslav | Informační technologie | 3. |
Jelínková Nikol | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Šubertová Valerie | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Tomanová Adéla | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Turnerová Tereza | Veřejnosprávní činnost | 3. |
Bečka Martin | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Červenka Jan | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Tirinda David | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Trojánek Radek | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 3. |
Rampasová Lenka | Stavebnictví | 3. |
Štiáková Linda | Stavebnictví | 3. |
Vereš Pavel | Stavebnictví | 3. |
Braha Michal | Strojírenství | 4. |
Havel Štěpán | Strojírenství | 4. |
Vítková Tereza | Stavebnictví | 4. |
Hoang Kim Dat | Ekonomika a podnikání | 4. |
Jeřábková Nikola | Ekonomika a podnikání | 4. |
Volánková Romana | Ekonomika a podnikání | 4. |
Vuong Dinh Duong | Ekonomika a podnikání | 4. |
Omrai David | Informační technologie | 4. |
Soural Karel | Informační technologie | 4. |
Tulek Vojtěch | Informační technologie | 4. |
Kolaříková Denisa | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Tesařová Simona | Veřejnosprávní činnost | 4. |
Gregor Filip | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Jelínková Iveta | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Kroupová Petra | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Partyngl Tomáš | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Pavlová Tereza | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Turoňová Jana | Informační technologie – Aplikace osobních počítačů | 4. |
Suchyňa Martin | Mechanik opravář motorových vozidel | 1. |
Novák Petr | Elektrikář | 1. |
Hladík Radim | Instalatér | 1. |
Rozmuš Jakub | Instalatér | 1. |
Ďurkáč Matěj | Obráběč kovů | 1. |
Hrůza Áron Daniel | Strojní mechanik | 1. |
Semerádt Petr | Strojní mechanik | 1. |
Dušek Martin | Stravovací a ubytovací služby | 1. |
Löflerová Jaroslava | Stravovací a ubytovací služby | 1. |
Menyhart Daniel | Stravovací a ubytovací služby | 1. |
Matejka Pavel | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Rohal Miroslav | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Veselý Kamil | Mechanik opravář motorových vozidel | 2. |
Halada Štěpán | Instalatér | 2. |
Jirkovský Daniel | Instalatér | 2. |
Kopriva Carol | Instalatér | 2. |
Štork Martin | Obráběč kovů | 2. |
Brunclík Ladislav | Strojní mechanik | 2. |
Götzl Roman | Strojní mechanik | 2. |
Jaroš Filip | Strojní mechanik | 2. |
Přerost Pavel | Strojní mechanik | 2. |
Řehůřek Emil | Strojní mechanik | 2. |
Dvořák Michal | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Hanzálek Stanislav | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Havlena Pavel | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Kunický Samuel | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Suchá Michaela | Mechanik opravář motorových vozidel | 3. |
Buják David | Instalatér | 3. |
Baláž David | Obráběč kovů | 3. |
Výborný Čestmír | Obráběč kovů | 3. |
Řehák Jan | Strojní mechanik | 3. |
Tomek Ondřej | Strojní mechanik | 3. |
Pešta Daniel | Strojírenské práce – Zámečnické práce a údržba | 3. |
Říha Václav | Strojírenské práce – Zámečnické práce a údržba | 3. |
Imrich Vojtěch | Strojírenské práce – Zámečnické práce a údržba | 3. |
Sýkora Jakub | Strojírenské práce – Zámečnické práce a údržba | 3. |
Čeček Michal | Stravovací a ubytovací služby | 3. |
Matoušková Michaela | Stravovací a ubytovací služby | 3. |